Edward Audio HOME

Wstęp

VolcanO to zaawansowany, stereofoniczny i wielokanałowy przedwzmacniacz audio.

VolcanO to urządzenie typu DIY – „zrób to sam”. Każdy może wykonać je samodzielnie, korzystając z gotowego, udostępnionego projektu. Nie jest przy tym konieczna wiedza dotycząca elektroniki bądź projektowania urządzeń audio – wystarczy precyzyjna lutownica i umiejętność jej używania.

VolcanO to projekt niekomercyjny, typu non–profit. Nie jest obciążony opłatami licencyjnymi, narzutami ani zyskiem. Wszelkie informacje niezbędne do zbudowania i uruchomienia VolcanO – w tym schematy, instrukcje montażu, oprogramowanie sterujące itp. – dostępne są bezpłatnie.

VolcanO to projekt o budowie modułowej. Można budować go etapami, poczynając od wersji podstawowej, w miarę potrzeby dodając kolejne bloki funkcjonalne. Volcano jest też urządzeniem niedrogim do wykonania.

VolcanO to urządzenie wysokiej jakości. Użyte elementy, rozwiązania techniczne oraz rozwiązania układowe pochodzą z najwyższych półek, zapewniając bardzo wysoką jakość dźwięku. Potwierdzają to nie tylko wyniki pomiarów, ale i testy odsłuchowe, którym poddane zostały pierwsze uruchomione egzemplarze.

VolcanO to projekt zapewniający bezcenną satysfakcję z samodzielnego wykonania nowoczesnego, świetnie grającego urządzenia audio!